Ansatte

Trude Koksvik Nilsen

Trude Koksvik Nilsen

Fylkessekretær (i permisjon)

trude@roedt.no

Ane Katrine Øverseth Olsen

Ane Katrine Øverseth Olsen

Fylkessekretær - vikar

ane@roedt.no

Fylkesstyret

Jenny Eiksund

Jenny Eiksund

Leder

Fredrik Vaaheim

Fredrik Vaaheim

Kasserer

91534333

fredrik.vaaheim@gmail.com

Aram Zaheri

Aram Zaheri

Nestleder

Jorunn Folkvord

Jorunn Folkvord

Styremedlem

93024420

jfolkvord@gmail.com

Miriam Mardan

Miriam Mardan

Styremedlem

98077316

miriam.mardan@gmail.com

SEG

Shana Emilie Grut

Styremedlem

Mads Opheim

Mads Opheim

Styremedlem

mads.opheim@gmail.com

Victoria Johanne Opheim Galåsen

Victoria Johanne Opheim Galåsen

Styremedlem

DSI

Didrik Sten Ingebrigtsen

Styremedlem

99423076

didriksten@gmail.com

Mari Rise Knutsen

Mari Rise Knutsen

Styremedlem

48068222

mari.rise.knutsen@hotmail.com

IA-O

Idil Ali-Osman

1. vara

SNZ

Sammia Naz Zaeem

2. vara

90065966

sammia_mkr@yahoo.no

PM

Pål Magnusson

3. vara

Rina Wesenberg

Rina Wesenberg

4. vara

rinawes91@gmail.com

Bystyregruppa

Siavash Mobasheri

Siavash Mobasheri

Gruppeleder og nestleder i Helse- og sosialutvalget i Oslo bystyre

47848269

mobasheri.siavash@gmail.com

Sofia Rana

Sofia Rana

Bystyrerepresentant

90576913

sofiarana82@gmail.com

Mari Rise Knutsen

Mari Rise Knutsen

Bystyrerepresentant

48068222

mari.rise.knutsen@hotmail.com

Jorunn Folkvord

Jorunn Folkvord

Bystyrerepresentant

93024420

jfolkvord@gmail.com

Vegard Troøyen Foseide

Vegard Troøyen Foseide

Gruppesekretær (i permisjon)

41631030

vfoseide@oslobystyre.no

Marte Rua

Marte Rua

Politisk rådgiver (i permisjon)

92685566

marte.rua@oslobystyre.no

BU-representanter

Arne Herman Rolijordet

Arne Herman Rolijordet

Alna

95262198

arne.rolijordet@getmail.no

Jon Sandven

Jon Sandven

Bjerke

92613641

jon.sandven@gmail.com

Ane Katrine Øverseth Olsen

Ane Katrine Øverseth Olsen

Gamle Oslo

ane@roedt.no

Bitten Forsudd

Bitten Forsudd

Gamle Oslo

97132291

bittenfo@hotmail.com

Shahla Sultani

Shahla Sultani

Grorud

40140376

sultanishahla@hotmail.com

SK

Synnøve Kleiven

Grorud

97149712

synnovekleiven@gmail.com

Miriam Mardan

Miriam Mardan

Grünerløkka

98077316

miriam.mardan@gmail.com

RH

Rune Holm

Nordre Aker

rune.holm@gmail.com

TBG

Thea Borkhus Gabrielsen

Sagene

95791233

tbgabrielsen@gmail.com

IG

Idilia Guerra

St. Hanshaugen

94256838

lamina15@hotmail.com

MA

Mehtab Afsar

Stovner

45858416

metabsr@gmail.com

SNZ

Sammia Naz Zaeem

Stovner

90065966

sammia_mkr@yahoo.no

Trude Koksvik Nilsen

Trude Koksvik Nilsen

Søndre Nordstrand

trude@roedt.no

GL

Gunnhild Lurås

Østensjø

90530755

gunnhild.luras@gmail.com

Våre stortingsrepresentanter

Bjørnar Moxnes

Bjørnar Moxnes

Stortingsrepresentant

bjornar.moxnes@stortinget.no

Seher Aydar

Seher Aydar

Stortingsrepresentant

seher.aydar@stortinget.no

Stine Westrum

Stine Westrum

Vara på Stortinget

stine@roedt.no