Partiledelsen

Arbeidsutvalget

Bjørnar Moxnes

Bjørnar Moxnes

Leder

bjornar.moxnes@stortinget.no

Benedikte Pryneid Hansen

Benedikte Pryneid Hansen

Partisekretær

91587423

benedikte@roedt.no

Marie Sneve Martinussen

Marie Sneve Martinussen

1. Nestleder

marie@roedt.no

Silje Josten Kjosbakken

Silje Josten Kjosbakken

2. nestleder

92254973

silje@roedt.no

Finn Olav Rolijordet

Finn Olav Rolijordet

Økonomiansvarlig

90516931

finno@roedt.no

Markus Hansen

Markus Hansen

Faglig leder

94890389

markus.hansen87@gmail.com

Alberte Tennøe Bekkhus

Alberte Tennøe Bekkhus

Leder i Rød Ungdom

94846654

alberte@sosialisme.no

Øvrige sentralstyremedlemmer

Mariette Lobo

Mariette Lobo

Sentralstyremedlem

47022259

maal49@hotmail.com

Berit Mortensen

Berit Mortensen

Sentralstyremedlem

93266113

beritmor@me.com

Rose Maiken Flatmo

Rose Maiken Flatmo

Sentralstyremedlem

rose.maiken.flatmo@fellesforbundet.org

Sissel Hallem

Sissel Hallem

Sentralstyremedlem

95214904

sissel.hallem@lostat.no

Aled Dilwyn Fisher

Aled Dilwyn Fisher

Sentralstyremedlem

41342733

aleddilwynfisher@gmail.com

Marie Sørhaug

Marie Sørhaug

Sentralstyremedlem

93667426

mariesoerhaug@gmail.com

Espen Myhr Grandalsmo

Espen Myhr Grandalsmo

Sentralstyremedlem

47354031

espen.grandalsmo@gmail.com

Per Gunnar Kung Skotåm

Per Gunnar Kung Skotåm

Sentralstyremedlem

95231129

pskotam@gmail.com

Charlotte Therkelsen

Charlotte Therkelsen

Sentralstyremedlem

92064797

charlotte@roedt.no

Nora Uvsbakk

Nora Uvsbakk

Sentralstyremedlem

93286540

nora@roedt.no

Synne Høyforsslett Bjørbæk

Synne Høyforsslett Bjørbæk

Sentralstyremedlem

90749154

synnehb@gmail.com

Når landsstyret ikke er samlet, er sentralstyret det høyeste organet i Rødt. Sentralstyret leder det daglige arbeidet til organisasjonen i tråd med retningslinjer fra landsmøtet og landsstyret.

Landsstyret

Finnmark

Vilde Danielsen

Vilde Danielsen

Landsstyrerepresentant

95440321

vil-da@live.no

Jonas Muhammad

Jonas Muhammad

1. vara

40918290

jonas.muhammad@gmail.com

Synnøve Thomassen

Synnøve Thomassen

2. vara

97604103

sthomassen009@gmail.com

Troms

Ingrid Klein Hedlund

Ingrid Klein Hedlund

Landsstyrerepresentant

48256722

hedlund73@hotmail.com

Frode Bygdnes

Frode Bygdnes

1. vara

97534982

bygdnes@online.no

Nordland

Fatima Zozan Kaya

Fatima Zozan Kaya

Landsstyrerepresentant

99220529

fatima-zozan-kardas@hotmail.com

TLA

Thomas Linder Aspen

1. vara

97759893

thomasaspen@hotmail.com

Nord-Trøndelag

Hanne Lise Fahsing

Hanne Lise Fahsing

Landsstyrerepresentant

41656037

hanne.fahsing@opplysningen.no

Tor Helge Rimul

Tor Helge Rimul

1. vara

40048498

thrimul@gmail.com

SHS

Stian Haukø Skarstad

2. vara

95995808

stianhs@gmail.com

Sør-Trøndelag

Roald Arentz

Roald Arentz

Landsstyrerepresentant

bin-dalen@hotmail.com

Stine Hjerpbakk

Stine Hjerpbakk

1. vara

40240332

stine_hjerpbakk@hotmail.com

Ivar Espås Vangen

Ivar Espås Vangen

2. vara

46916673

ivar.vangen@gmail.com

Møre og Romsdal

Stein Kristiansen

Stein Kristiansen

Landsstyrerepresentant

91359325

skr@hkinorge.no

Malena Strømmen Malakzadeh

Malena Strømmen Malakzadeh

1. vara

91148408

malena.strommen@gmail.com

Mattis Himo

Mattis Himo

2. vara

94857954

mattis.himo@hotmail.com

Sogn og Fjordane

Ingunn Kandal

Ingunn Kandal

Landsstyrerepresentant

46477723

inkan@online.no

Anders Hamre Sveen

Anders Hamre Sveen

1. vara

Bente Øien Hauge

Bente Øien Hauge

2. vara

90759624

bente.oien.hauge@gmail.com

Hordaland

Nils Bjarte Sæle

Nils Bjarte Sæle

Landsstyrerepresentant

94488190

nils.bjarte@me.com

Torill Frøise

Torill Frøise

1. vara

94191140

froisetorill@gmail.com

Jeanette Syversen

Jeanette Syversen

2. vara

95822661

jeanettesyversen2019@gmail.com

Rogaland

PAP

Pål Asle Pettersen

Landsstyrerepresentant

98029346

zangpa@gmail.com

Kjellaug Bjerkli Haarberg

Kjellaug Bjerkli Haarberg

1. vara

98467227

kjellaughaa@gmail.com

IS

Ingeborg Sæterdal

2. vara

45223818

jakobsen@klepsvik.info

Vest-Agder

Lisbeth Reed

Lisbeth Reed

Landsstyrerepresentant

48105289

lisbeth.reed@getmail.no

Helle Qvale Ringereide

Helle Qvale Ringereide

1. vara

95999181

helle.ringereide@hotmail.com

Yngve Kronstad Johansen

Yngve Kronstad Johansen

2. vara

98806018

yngvekjohansen71@hotmail.com

Aust-Agder

KEP

Kristian Engenes Pedersen

Landsstyrerepresentant

98414520

kristian.pedersen89@gmail.com

Ragni Nygaard Bakkland

Ragni Nygaard Bakkland

1. vara

97307957

ragni@roedt.no

Jonny Ingebrigtsen

Vestfold

Ole Marcus Mærøe

Ole Marcus Mærøe

Landsstyrerepresentant

90990932

maeroe@online.no

Maren Njøs Kurdøl

Maren Njøs Kurdøl

1. vara

95824866

marenkurdol@yahoo.no

FKTS

Fay Kristin Tegnander Stenvoll

2. vara

94426634

faystenvoll@gmail.com

Telemark

OF

Ottar Flatland

Landsstyrerepresentant

91309222

ottar.flatland@flatdal.net

GAS

Gitte Anett Slåtta

1. vara

97422840

gitte.slatta@gmail.com

ST

Soubhi Thaher

2. vara

90932342

thahersoub@hotmail.com

Buskerud

Magnhild Nilsen

Magnhild Nilsen

Landsstyrerepresentant

99510011

magnhild.rn@gmail.com

Ragnhild Gudrun Vikesland

Ragnhild Gudrun Vikesland

1. vara

Akershus

Marie Ekeberg

Marie Ekeberg

Landsstyrerepresentant

97777755

marie.brunstad.ekeberg@gmail.com

Geir Christensen

Geir Christensen

1. vara

97631052

geirchris@gmail.com

Hanne Høiås

Hanne Høiås

2. vara

41601650

hanne.hoias@gmail.com

Oslo

Siavash Mobasheri

Siavash Mobasheri

Landsstyrerepresentant

47848269

mobasheri.siavash@gmail.com

Jorunn Folkvord

Jorunn Folkvord

1. vara

93024420

jfolkvord@gmail.com

RDE

Raquel Dagar Ellingsen

2. vara

41101947

raquel.dagar@gmail.com

Sofia Rana

Sofia Rana

Landsstyrerepresentant

90576913

sofiarana82@gmail.com

YHT

Ylva Holm Torsteinson

1. vara

95435343

ylvaht@gmail.com

Mari Rise Knutsen

Mari Rise Knutsen

2. vara

48068222

mari.rise.knutsen@hotmail.com

Østfold

Lars Tveiten

Lars Tveiten

Landsstyrerepresentant

91779187

larstveiten@hotmail.com

Sol Skipnes

Sol Skipnes

1. vara

90243586

sol@roedt.no

Jan Petter Bruun Bastøe

Jan Petter Bruun Bastøe

2. vara

97953070

jan.p.bastoe@outlook.com

Oppland

Maria Nilsen Aksberg

Maria Nilsen Aksberg

Landsstyrerepresentant

91805129

mariaaksberg@gmail.com

Øyvin Aamodt

Øyvin Aamodt

1. vara

91153422

oyvin.aamodt@gmail.com

MN

Mia Nestaker

2. vara

94191327

mianestaker@hotmail.no

Hedmark

Ronny Bekken Larsen

Ronny Bekken Larsen

Landsstyrerepresentant

91167279

ronnybl@broadpark.no

Torunn Arnesen

Torunn Arnesen

2. vara

95857647

torunnar@online.no

Samisk representant

AKB

Aud Karin Bjørn

Landsstyrerepresentant

91642123

akarbjo@online.no

AS

August Sjøvoll

1. vara

40723810

augustsjovoll@gmail.com