Partiledelsen

Arbeidsutvalget

Bjørnar Moxnes

Bjørnar Moxnes

Leder

bjornar.moxnes@stortinget.no

Benedikte Pryneid Hansen

Benedikte Pryneid Hansen

Partisekretær

91587423

benedikte@roedt.no

Marie Sneve Martinussen

Marie Sneve Martinussen

1. Nestleder

marie@roedt.no

Silje Josten Kjosbakken

Silje Josten Kjosbakken

2. nestleder

92254973

silje@roedt.no

Finn Olav Rolijordet

Finn Olav Rolijordet

Økonomiansvarlig

90516931

finno@roedt.no

Markus Hansen

Markus Hansen

Faglig leder

94890389

markus.hansen87@gmail.com

Alberte Tennøe Bekkhus

Alberte Tennøe Bekkhus

Leder i Rød Ungdom

94846654

alberte@sosialisme.no

Øvrige sentralstyremedlemmer

Seher Aydar

Seher Aydar

Sentralstyremedlem

94302774

seher.aydar@stortinget.no

Sissel Hallem

Sissel Hallem

Sentralstyremedlem

95214904

sissel.hallem@lostat.no

Charlotte Therkelsen

Charlotte Therkelsen

Sentralstyremedlem

92064797

charlotte@roedt.no

Synne Høyforsslett Bjørbæk

Synne Høyforsslett Bjørbæk

Sentralstyremedlem

90749154

synnehb@gmail.com

Mariette Lobo

Mariette Lobo

Sentralstyremedlem

47022259

maal49@hotmail.com

Roald Arentz

Roald Arentz

Sentralstyremedlem

bin-dalen@hotmail.com

Mailiss Solheim-Åkerblom

Mailiss Solheim-Åkerblom

Sentralstyremedlem

48518061

mailiss@roedt.no

Gyro Fjordheim Fjermedal

Gyro Fjordheim Fjermedal

Sentralstyremedlem

95097922

gyrofj@gmail.com

Rose Maiken Flatmo

Rose Maiken Flatmo

Sentralstyremedlem

rose.maiken.flatmo@fellesforbundet.org

Marie Sørhaug

Marie Sørhaug

Sentralstyremedlem

93667426

mariesoerhaug@gmail.com

JM

Joakim Møllersen

Sentralstyremedlem

97148130

joakimm@gmail.com

Når landsstyret ikke er samlet, er sentralstyret det høyeste organet i Rødt. Sentralstyret leder det daglige arbeidet til organisasjonen i tråd med retningslinjer fra landsmøtet og landsstyret.

Landsstyret

Finnmark

MHM

Mette Harr Meedby

Landsstyrerepresentant

91803335

mette.harr.meedby@ffk.no

Mads Munkvold

Mads Munkvold

1. vara

97149541

mamunkvold@gmail.com

Synnøve Thomassen

Synnøve Thomassen

2. vara

97604103

sthomassen009@gmail.com

Troms

Ingrid Klein Hedlund

Ingrid Klein Hedlund

Landsstyrerepresentant

48256722

hedlund73@hotmail.com

TJH

Tore Jakob Haugen

1. vara

97562272

the_ruthless@twodeadducks.net

OAS

Ole Andreas Smith

2. vara

97979062

ole.andreas.smith@hotmail.com

Nordland

Linda Forsvik

Linda Forsvik

Landsstyrerepresentant

40840024

lindaforsvik@gmail.com

Hanne Benedikte Wiig

Hanne Benedikte Wiig

1. vara

90094306

hbwiig@hotmail.com

Per Anton Nesjan

Per Anton Nesjan

2. vara

90738869

per.anton.nesjan@signalbox.no

Nord-Trøndelag

Hanne Lise Fahsing

Hanne Lise Fahsing

Landsstyrerepresentant

41656037

hanne.fahsing@opplysningen.no

KDS

Kim Daniel Svendsen

2. vara

kim@altaveien.com

Sør-Trøndelag

Jann Krangnes

Jann Krangnes

Landsstyrerepresentant

91346012

krangnesjanno@gmail.com

Tina Knarbakk

Tina Knarbakk

1. vara

92021287

tknarbakk@gmail.com

Rainer Svartrapmo

Rainer Svartrapmo

2. vara

41297051

rainer.svartrapmo@gmail.com

Møre og Romsdal

Malena Strømmen Malakzadeh

Malena Strømmen Malakzadeh

Landsstyrerepresentant

91148408

malena.strommen@gmail.com

Mattis Himo

Mattis Himo

1. vara

94857954

mattis.himo@hotmail.com

Silje Alise Ness

Silje Alise Ness

2. vara

41768626

siljealise@gmail.com

Sogn og Fjordane

Ingunn Kandal

Ingunn Kandal

Landsstyrerepresentant

46477723

inkan@online.no

Stephan Øren

1. vara

91768313

st-oere@online.no

Hanne Bjerkvik

Hanne Bjerkvik

2. vara

48258256

hmbjerkvik@gmail.com

Hordaland

CL

Camilla Lexander

Landsstyrerepresentant

99384114

camilla.k.karlsen@gmail.com

SJATM

Sindre Johannes Amundson Taxt Måge

1. vara

99466959

simaage@gmail.com

Jeanette Syversen

Jeanette Syversen

2. vara

95822661

jeanettesyversen2019@gmail.com

Rogaland

RM

Rikke Mohn

Landsstyrerepresentant

48428233

rikkemsmohn@gmail.com

NW

Naomi Wessel

1. vara

90277306

wesselnaomi@gmail.com

Ole Ronny Koldal

Ole Ronny Koldal

2. vara

46444167

ronnykoldal@gmail.com

Vest-Agder

LIO

Linn Iren Oland 

Landsstyrerepresentant

90708397

linnirenoland@gmail.com

Helle Qvale Ringereide

Helle Qvale Ringereide

1. vara

95999181

helle.ringereide@hotmail.com

GAL

Gaute Astrup Lien

2. vara

92032664

gauteastrup@gmail.com

Aust-Agder

KEP

Kristian Engenes Pedersen

Landsstyrerepresentant

98414520

kristian.pedersen89@gmail.com

BKH

Bodil Kanstad Hansen

1. vara

AS

Aslak Storaker

2. vara

95748781

aslakstoraker@yahoo.no

Vestfold

Ole Marcus Mærøe

Ole Marcus Mærøe

Landsstyrerepresentant

90990932

maeroe@online.no

KLG

Kari Leifsdatter Granmo

1. vara

97083794

karilg@live.no

Sondre Johan Wikran Larsen

Sondre Johan Wikran Larsen

2. vara

92223964

sondre_wikran@hotmail.com

Telemark

Pål Berby

Pål Berby

Landsstyrerepresentant

98656816

pal.berby@politiker.porsgrunn.no

IVO

Ida Victoria Odland 

1. vara

46646742

film.ida@gmail.com

BH

Brynhild Hanto

2. vara

97515146

hbrynhild@gmail.com

Buskerud

Magnhild Nilsen

Magnhild Nilsen

Landsstyrerepresentant

99510011

magnhild.rn@gmail.com

HK

Hanna Kjemprud

1. vara

92865326

hannakjemprud@gmail.com

Ragnhild Gudrun Vikesland

Ragnhild Gudrun Vikesland

2. vara

Akershus

Marie Ekeberg

Marie Ekeberg

Landsstyrerepresentant

97777755

marie.brunstad.ekeberg@gmail.com

Joachim Espe

Joachim Espe

1. vara

93451131

joachim.espe@gmail.com

Hanne Høiås

Hanne Høiås

2. vara

41601650

hanne.hoias@gmail.com

Oslo

Siavash Mobasheri

Siavash Mobasheri

Landsstyrerepresentant

47848269

mobasheri.siavash@gmail.com

Katherine Joakimsen

Katherine Joakimsen

1. vara

47249138

kathy.joakimsen@gmail.com

Mari Rise Knutsen

Mari Rise Knutsen

2. vara

48068222

mari.rise.knutsen@hotmail.com

Østfold

Jan Petter Bruun Bastøe

Jan Petter Bruun Bastøe

Landsstyrerepresentant

97953070

jan.p.bastoe@outlook.com

Sol Skipnes

Sol Skipnes

1. vara

90243586

sol@roedt.no

Lars Tveiten

Lars Tveiten

2. vara

91779187

larstveiten@hotmail.com

Oppland

Bjørn Kristiansen

Bjørn Kristiansen

Landsstyrerepresentant

97089424

bjornkristiansen9@gmail.com

SH

Silje Helland 

1. vara

41626738

silje.hjellemarken@gmail.com

Øyvin Aamodt

Øyvin Aamodt

2. vara

91153422

oyvin.aamodt@gmail.com

Hedmark

Ronny Bekken Larsen

Ronny Bekken Larsen

Landsstyrerepresentant

91167279

ronnybl@broadpark.no

Torunn Arnesen

Torunn Arnesen

1. vara

95857647

torunnar@online.no

Samisk representant

Tor Bjørnar Henriksen

Tor Bjørnar Henriksen

Landsstyrerepresentant

90097883

Ane Margrethe Ugelvik

Ane Margrethe Ugelvik

1. vara

94791736

amugelvik@gmail.com

JMPT

Jonas Michael Paulsen Tjågne 

2. vara

47977897

paujon@banenor.no

Fri representant

Hege Bae Nyholt

Hege Bae Nyholt

Landsstyrerepresentant

41447161

hegebnyholt@gmail.com

Stine Hjerpbakk

Fri representant

Sofia Rana

Sofia Rana

Landsstyrerepresentant

90576913

sofiarana82@gmail.com

AMS

Ayat Majbel Saeid

Vara

45919891

ayat.saeid@gmail.com

Fri representant

Per Gunnar Kung Skotåm

Per Gunnar Kung Skotåm

Landsstyrerepresentant

95231129

pskotam@gmail.com

Ivar Espås Vangen

Ivar Espås Vangen

Vara

46916673

ivar.vangen@gmail.com

Fri representant

TBG

Thea Borkhus Gabrielsen

Landsstyrerepresentant

95791233

tbgabrielsen@gmail.com

Torill Nustad

Torill Nustad

Vara

40493414

torill.nustad@uit.no

Fri representant

Thomas Nygreen

Thomas Nygreen

Landsstyrerepresentant

99297046

nygreen@gmail.com

HEH

Håkon Edøy Hanssen

Vara

90283008

haakon_edoy@hotmail.com