Våre stortingslister

Her finner du en samlet oversikt over våre valglister til Stortingsvalget 13. september 2021.

Stortingsvalgkretsene følger de gamle fylkene, det vil si at det er totalt 19 stortingsvalglister. Oversikten er sortert alfabetisk.

Akershus

  1. Marie Sneve
  2. Silje Josten Kjosbakken
  3. Stein Stugu
  4. Tobias Langås Handeland
  5. Silje Bergan
  6. Edvin Kerikorian
  7. Marianne Bredesen
  8. Ole Magnus Eide
  9. Helge Hellevang
  10. Ane Kandal
  11. Frøydis Myrhaug Danielsen
  12. Mats Lømo
  13. Karina Torsæter
  14. Efthimios Karantonis
  15. Imtithal Rebhy Elnajjar
  16. Captain Blåseropptil Storm
  17. Marit Solvik
  18. Atle Skift
  19. Susan Fooladi
  20. Bård Kjetil Dahl
  21. Alexander Nilsson
  22. Mia Skjelvand Ferger
  23. Joachim Espe
  24. Hanne Høiås

Aust-Agder

  1. Lætif Akber
  2. Hanne Trine Helland Ellefsen
  3. Andrew Windtwood
  4. Tyra Felberg Valle
  5. Kristian Engenes Pedersen
  6. Mari Fjordheim Fjermedal
  7. Aslak Storaker
  8. Solfrid Krogh
  9. Jon-Espen Syversen
  10. Unni Wold

Buskerud

  1. Linn-Elise Øhn Mehlen
  2. Brit Helen Walbækken Bøhler
  3. Hanna Kjemprud
  4. Alex Edward Snyder
  5. Kristin Kvadsheim
  6. Jørgen Harboe Wilhelmsen
  7. Glenn Gravdal
  8. Sissel Hallem
  9. Anders Evenstuen
  10. Marilena Aker
  11. Kristin Flack
  12. Einar Zwaig
  13. Rune Eid
  14. Lars Mamen

Finnmark

  1. Lars Ivar Wæhre
  2. Randi Berit Sjølie
  3. Vilde Danielsen
  4. Erik Bjønnes Hansen
  5. Sima Maroufi
  6. Britha Marie Stavang Berg
  7. Piera Jovna Somby
  8. Silje Merete Jensen
  9. Mauritz Christian Nyberg
  10. Johnny Vevang
  11. Helge Meyer Ryeng

Hedmark

  1. Svein Birger Ørsnes
  2. Torunn Arnesen
  3. Ronny Bekken Larsen
  4. Unni Kronstad
  5. Hallvard Bruøygard
  6. Dyveke Irene Dufseth Lundsæter
  7. Gjertrud Marie Kjølhaug Bakkeng
  8. Øyvind Melgalvis
  9. Anne Kristin Kjernlie
  10. Liv Ruud Thorstensen
  11. Suhad Abushammala
  12. Christian Sørlien Molstad
  13. Dordi Nygård

Hordaland

  1. Sofie Marhaug
  2. Terje Kollbotn
  3. Jeanette Syversen
  4. Mohamed Kallel
  5. Sunniva Andresdottir Vik
  6. Ingeborg Hordvik
  7. Inge Abrahamsen
  8. Bridget Penny
  9. Mailiss Solheim-Åkerblom
  10. Helga Holmefjord
  11. Gaute Lund
  12. Ahmed Chiku Mkalu
  13. Anastasia Valerevna Garbar
  14. Håkon Furdal
  15. Sindre Måge
  16. Silje Paulsen
  17. Alexander Petersen
  18. Lars Vassenden
  19. Ivar Jørdre
  20. Tora Kristiane Finne
  21. Lena Lofthus Osmo
  22. Guro Hesjedal Lunde

Møre og Romsdal

  1. Stein Kristiansen
  2. Silje Alise Ness
  3. Janita Kvistad
  4. Gudrun Kløve Juul
  5. Heidi Bjurbeck
  6. Sigve Torland
  7. Anne Berit Heggem
  8. Joakim Hagen
  9. Frank Robert Estilrønningen
  10. Tonje Mari Dragset
  11. Lars Hallvard Dahle
  12. Roy Thore Fjeldseth
  13. Kitty Williams
  14. Bente Volder

Nord-Trøndelag

  1. Hanne Lise Fahsing
  2. Einar Dalum
  3. Else Birgitte Seker
  4. Kenneth Hernes
  5. Sara-Marie Ulsund Stiksrud
  6. Camilla Bilstad
  7. Matts Ballo Haraldsen
  8. Håvard Krogstad-Wiborg
  9. Gunn Oline Lyngsmo
  10. Hallgeir Opdal
  11. Oda Rønning Vikan

Nordland

  1. Geir Jørgensen
  2. Hanne Benedikte Wiig
  3. Synne Høyforsslett Bjørbæk
  4. Per Gunnar Skotåm
  5. Paula Lorentzen
  6. Maja Røssvoll
  7. Fatima Zozan Kaya
  8. Sebastian Wie Murphy
  9. Thina Johanne Nordfjellmark
  10. Trond Gunnar Blomlie
  11. Laura Johanne Olsen
  12. Per Anton Nesjan
  13. Elisabeth Anethe Olsen
  14. Astrid Dankertsen
  15. Gunnvald Lindset

Oppland

  1. Bjørn Kristiansen
  2. Kjersti Haugen
  3. Maria Nilsen Aksberg
  4. Kristian Finsveen
  5. Oda Beer-Mølslett
  6. Marius Owren
  7. Silje H. Helland
  8. Bjørn Sigurd Svingen
  9. Eva Marie M. Mathisen
  10. Remi Johansen
  11. Christine Kamfjord
  12. Tonje Alida Alstadnes

Oslo

  1. Bjørnar Moxnes
  2. Seher Aydar
  3. Stine Westrum
  4. Sofia Rana
  5. Boye Ullmann
  6. Selma Flo-Munch
  7. Mari Rise Knutsen
  8. Shahla Sultani
  9. Reza Rezaee
  10. Markus Hansen
  11. Rozerin Algunerhan
  12. Janne Lisedatter Håkonsen
  13. Siavash Mobasheri
  14. Benedikte Pryneid Hansen
  15. Ibrahim Abdirashid Ousman
  16. Atle Wilhelmsen
  17. Maren Rismyhr
  18. Andreas Lindrupsen
  19. Anne Minken
  20. Idil Ali-Osman
  21. Luis Espinoza
  22. Inga Fritzen Buan
  23. Linda Amundsen
  24. Tore Linné Eriksen
  25. Erling Folkvord
  26. Guro Sibeko

Rogaland

  1. Mimir Kristjansson
  2. Emma Watne
  3. Naomi Leila Nassiep Wessel
  4. Kristian Mateo Norheim
  5. Siri Borge
  6. Ole Ronny Koldal
  7. Ingeborg Sæterdal
  8. Silje Klakegg
  9. Miriam Stensland
  10. Tobias Skretting
  11. Sara Nustad Mauland
  12. Einar Jacobsen
  13. Heidi Helgadottir Leite
  14. Jo Jenseg
  15. Tuva Martinussen
  16. Ole Morten Hobberstad
  17. Nabila El Moussaoui
  18. Liv Bente Zoi Johnsen
  19. Kjellaug Haaberg
  20. Leiv Olsen

Sogn og Fjordane

  1. Geir Oldeide
  2. Rita Tonning
  3. Stephan Øren
  4. Hanne Bjerkvik
  5. Sigbjørn Leirdal
  6. Marie K. Tveranger
  7. Einar Rysjedal
  8. Aina Olin Engen
  9. Olve Kristoffer Steinset
  10. Hege Terese Olsen

Sør-Trøndelag

  1. Hege Bae Nyholt
  2. John-Peder Denstad
  3. Dordi Hammer
  4. Stine Hjerpbakk
  5. Estela Andreetta
  6. Jann Krangnes
  7. Tina Knarbakk
  8. Roald Arentz
  9. Raïs Neza Boneza
  10. Lasse Kjevik
  11. Sonja Børve
  12. Johnny Johansen
  13. Marit Sofie Eide Wahl
  14. Magni Fjørtoft Svarstad
  15. Guro-Karoline Aabakken
  16. Heidi Cathrine Klæboe

Telemark

  1. Tobias Drevland Lund, Kragerø
  2. Charlotte Therskelsen Sætersdal, Kragerø
  3. Cecilie Lerstang, Notodden
  4. Pål Berby, Porsgrunn
  5. Mona Osman, Skien
  6. Fillip Rønning Jakobsen, Skien
  7. Ana Lopez, Bamble
  8. Brynhild Hanto, Nome
  9. Elisabeth Swensen, Seljord
  10. Ole Roger Dyrkorn, Bamble
  11. Rune Mathisen, Skien
  12. Morten Halvorsen, Notodden

Troms

  1. Hanne Stenvaag
  2. Ole Andreas Myhrer Smith
  3. May Tove Pryneid
  4. Kjell Erland Pedersen
  5. Marthe Kristine Opheim
  6. Frode Bygdnes
  7. Kristina Williamson
  8. Tore J. Haugen
  9. Anne Marith Rasmussen
  10. Ingeborg Kjellberg
  11. Berit Nymo
  12. Jens Ingvald Olsen

Vest-Agder

  1. Kasper Bekkeli Espeland
  2. Ayat Majbel Saeid
  3. Helle Qvale Ringereide
  4. Christopher Wahl
  5. Roy Frivold Hansen
  6. Mette-Mari Hallingstad
  7. Per Roger Pedersen
  8. Lisbeth Reed
  9. Øystein Bekkevold
  10. Marie Christina Markussen Tvedt
  11. Snorre Log Skage
  12. Linn Iren Oland

Vestfold

  1. Maren Kurdøl
  2. Ole Marcus Mærøe
  3. Vibeke Jacobsen Gardsten
  4. Jørn Magdahl
  5. Ina Dølerud
  6. Sondre Johan Wikran Larsen
  7. Margaret Nilsen
  8. Steinar Henden
  9. Fay Kristin Tegnander Stenvoll
  10. Andre Heggheim
  11. Silje Mikkelsen
  12. Pål Andre Kristiansen
  13. Christine Rødal

Østfold

  1. Hannah Berg
  2. Lars Tveiten
  3. Linn Elisabeth Rokke Andersen
  4. Jan Petter Bastøe
  5. Kine Tovengen
  6. Martin Werner Olsen
  7. Inger-Lise Sandvik
  8. Alberte Brekkhus
  9. Mathilde Hansen
  10. Tor Erik Skovly
  11. Malene Eriksen
  12. Kåre Inge Andersen
  13. Marie-Lise Vannessa Riviere
  14. Lajla Halvorsen
  15. Eirik Tveiten