Ansatte

Her finner du en oversikt over Rødts ansatte:

Administrasjon

Martine Dahle Huse

Martine Dahle Huse

Kontorleder

22989050

martine@roedt.no

Har ansvar for innkommende henvendelser og den daglige driften av partikontoret.

Organisasjonsavdelinga

Jokke Fjeldstad

Jokke Fjeldstad

Organisasjonssekretær

22989052

jokke@raudt.no

Kristoffer Lia Lerstang

Kristoffer Lia Lerstang

Organisasjonssekretær

22989072

kristoffer@roedt.no

Ingrid Andrea Holland

Ingrid Andrea Holland

Organisasjonssekretær

22989054

ingrid@roedt.no

Reidar Strisland

Reidar Strisland

Organisasjonssekretær (i permisjon)

91367377

reidar@roedt.no

Har ansvar for vedlikehold av medlemsregisteret, føring av protokoller fra lokale årsmøter, interne arrangementer og konferanser. Har du spørsmål om ditt medlemskap eller Rødts organisasjon, kan du spørre en av oss.

Informasjonsavdelinga

Iver Aastebøl

Iver Aastebøl

Sosiale medier- og kampanjeansvarlig

98414170

iver@roedt.no

Ole Mjelstad

Ole Mjelstad

Grafisk designer

94146396

ole@roedt.no

Brage Aronsen

Brage Aronsen

Kampanjesekretær

92691142

brage@roedt.no

Har ansvar for Rødt i sosiale medier, nettsider, partiavisa Rødt Nytt og eksterne kampanjer. Trenger du hjelp med Facebook eller lokale nettsider kan du spørre en av oss.

Økonomiavdelinga

Hanne Nøstvik

Hanne Nøstvik

Regnskapssekretær

22989065

hanne@roedt.no

Birgitte Garden

Birgitte Garden

Regnskapsmedarbeider

22989076

birgitte@roedt.no

Har ansvar for partiets økonomi, budsjetter og regnskap. Er du lokal kasserer med spørsmål kan du spørre en av oss.

Regionsekretærer

Trude Koksvik Nilsen

Trude Koksvik Nilsen

Oslo

22989066

trude@roedt.no

Julie Jørgensen

Julie Jørgensen

Oslo

99381344

julie@roedt.no

Trude Brandal

Trude Brandal

Rogaland

47909008

rogaland@roedt.no

Per Arne Flatberg

Per Arne Flatberg

Hordaland

per.arne@roedt.no

Gunn Oline Lyngsmo

Gunn Oline Lyngsmo

Trøndelag (vikar)

92887040

gunn.oline@roedt.no

Sol Skipnes

Sol Skipnes

Viken

90243586

sol@roedt.no

Kirsti Hougen

Kirsti Hougen

Innlandet

45973250

kirsti@roedt.no

Andreas Tymi

Andreas Tymi

Nordland

93866892

andreas.tymi@gmail.com

Mari Fjordheim Fjermedal

Mari Fjordheim Fjermedal

Agder

97307957

mari@roedt.no

MO

Mona Osman

Vestfold og Telemark

40070483

mona@roedt.no

Ellen Liljedal Stavseth

Ellen Liljedal Stavseth

Møre og Romsdal

ellen@roedt.no

Vidar Myren

Vidar Myren

Sogn og Fjordane

vidar@roedt.no

Kristian Finsveen

Kristian Finsveen

Troms og Finnmark

kristian@roedt.no

Vil du starte nytt lokallag eller komme i kontakt med Rødt der du bor, kan du kontakte en av våre regionssekretærer.