Stortingssekretariatet

Generelle henvendelser til Rødts stortingssekretariat sendes til: postmottak.rodt@stortinget.no

Stortingssekretariatet

Iver Aastebøl

Iver Aastebøl

Pressesekretær

98414170

iver@roedt.no

Gyro Fjordheim Fjermedal

Gyro Fjordheim Fjermedal

Gruppesekretær

95097922

gyro.fjordheim.fjermedal@stortinget.no

Lars Gunnesdal

Lars Gunnesdal

Politisk rådgiver (finans/økonomi)

90911425

lars.gunnesdal@stortinget.no

Charlotte Therkelsen

Charlotte Therkelsen

Politisk rådgiver (finans, kommunal/distrikt, familie, kultur)

92064797

charlotte.therkelsen@stortinget.no

Anna Blix

Anna Blix

Politisk rådgiver (miljø, energi, næring)

99163789

anna.blix@stortinget.no

Eirik Vold

Eirik Vold

Politisk rådgiver (utenriks, forsvar, kontroll/konstitusjon, justis)

40187451

eirik.vold@stortinget.no

Julia Maliszewska

Julia Maliszewska

Politisk rådgiver (arbeid, sosial, samferdsel)

92686810

julia.maliszewska@stortinget.no

Stine Hjerpbakk

Stine Hjerpbakk

Politisk rådgiver (utdanning, helse)

40240332

stine.hjerpbakk@stortinget.no

Fredrik V. Sand

Fredrik V. Sand

Sekretariatsleder

99469037

fredrik.sand@stortinget.no